GIGACER
GIGACER

GIGACER

GIGACER ir radīts Faenzā (Itālija), keramisko materiālu rūpnieciskās un amatniecības ražošanas tehnoloģijas visprogresīvākajā malā. Ražotāja misija ir būt par modernu un inovatīvu uzņēmumu ar kvalitātes zīmi – Ražots Itālijā.
Ražotājs pamatā ražo flīzes 4.8 mm biezumā, kas ļauj ekonomēt izejmateriālus un taupīt resursus – faktiski tā ir vismodernākā enerģijas taupīšanas sistēma: tā nodrošina iespēju ražot augstas kvalitātes flīzes ar ievērojamu enerģijas ietaupījumu gan flīzes ražojot, gan vēlāk arī tās transportējot.
Flīžu iepakošanai izmantotais materiāls ir speciāli izstrādāts tā, lai atvieglotu flīžu pārvietošanu un tas nesatur līmi, lai būtu pilnībā pārstrādājams GIGACER ražošanas process ietver sevī pusfabrikātu iepriekšēju sagatavošanu, lielformāta plātnēs (120X120 vai 120X250 cm), kuras pēc tam var griezt un pārveidot daudzos citos formātos un virsmās. Pusfabrikātu plātnes vienmēr tiek glabātas noliktavā, kas ļauj uzņēmumam būt ievērojami elastīgam pakalpojumu tirgū, jo individuālo formātu pieprasījumu brīdī ir jābūt gataviem tos izgatavot uzreiz pēc pieprasījuma saņemšanas. Tāpēc ražotājs garantē piegādes savlaicīgumu un to, ka vienā un tajā pašā krāsu tonī var būt dažādi formāti – tieši tāpēc, ka tie ir iegūti no viena un tā paša pusfabrikāta. Ar pieejamajiem flīžu veidiem un formātiem varat iepazīties ražotāja mājas lapā: https://www.gigacer.it/en/