Interjera salons | Revolu2ion
Laika sleja

Laika sleja

4 days ago
 • 8
 • 0
3 weeks ago
 • 10
 • 0
1 month ago
 • 18
 • 0
4 months ago
 • 6
 • 0
5 months ago
 • 13
 • 0
5 months ago
 • 13
 • 0

Salons REVOLU2ION

REVOLU2ION - kvalitāte balstīta uz revolucionāru klientu apkalpošanas kultūru un pārbaudītu materiālu klāstu, kas neliks vilties tā pircējam. REVOLU2ION – klausās, dzird un risina. REVOLU2ION - ir grīdas segumi, flīzes un santehnika. REVOLU2ION - ir atvērts visiem un ikvienam – sazinies un mēs atbildēsim. REVOLU2ION – motivēts, drošs un atbildīgs. REVOLU2ION – tas ir kvalitatīvi un lietderīgi izmantots laiks.
Salons REVOLU2ION
Salons REVOLU2ION4 days ago
Dārgie klienti,

Mēs vēlamies jums sniegt informāciju par salona "REVOLU2ION" darba laika izmaiņām.

Latvijas Saeima 28. maija naktī, sasauktajā ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums, kas ietekmē mūsu darba grafiku. Lēmums ir saistīts ar Latvijas izcīnītajām bronzas medaļām pasaules čempionātā hokejā, un tas ir izteikts kā atzinība par mūsu valsts sporta triumfu.

Saskaņā ar šo lēmumu, pirmdiena, 29. maijs, ir noteikta par svētku dienu, tādējādi pasludinot to par brīvdienu. Mēs vēlamies uzsvērt, ka šī ir lieliska iespēja visiem svinēt un lepoties ar Latvijas hokeja spēku un veiksmi.

Tomēr ar nožēlu jāpaziņo, ka šodien, 29. maijā, mūsu salons "REVOLU2ION" būs slēgts. Mēs atvainojamies par jebkuru neērtību, kuru tas var radīt, bet ceram uz jūsu sapratni un atbalstu šajā īpašajā dienā.

Ja jums bija ieplānota vizīte vai jūs bijāt ieinteresēts šodien veikt kādus pasūtījumus, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs atradīsim piemērotu laiku kādā citā dienā, kas jums būs piemērota.

Pateicamies par jūsu sapratni.
Mēs ar prieku gaidām iespēju satikties ar jums nākamajā darba dienā.

Ar cieņu,
"REVOLU2ION" salons
Salons REVOLU2ION
Salons REVOLU2ION3 weeks ago
Mēs esam sajūsmā, ka varam dalīties vēl vienā lieliskā atsauksmē no viena no mūsu apmierinātajiem klientiem. Klientu apmierinātība ir mūsu galvenais mērķis, un tas mums rada lielu prieku un lepnumu.

Šī atsauksme ir vēl viena apliecinājums mūsu atsaucīgajam un klientu balstītajam servisam. Mēs ļoti cenšamies nodrošināt, lai katrs klienta iepirkšanās piedzīvojums būtu pozitīvs. Šī atsauksme pierāda, ka mūsu centieni tiek novērtēti un ka mūsu darbs dod rezultātus.

Esam lepni lasīt, ka piedāvājam plašu flīžu klāstu, kas ir unikālas un pieejamas tikai REVOLU2ION salonā. Mūsu komanda ir rūpīgi atlasījusi flīzes, kas ne tikai izceļas ar kvalitāti, bet arī ar skaistumu un izsmalcinātu dizainu.

Vēlamies pateikties visiem mūsu klientiem par uzticību un atbalstu. Mēs turpināsim strādāt, lai saglabātu un uzlabotu mūsu pakalpojumu kvalitāti un sniegtu jums vislabāko iespējamo iepirkšanās pieredzi.
Salons REVOLU2ION
Salons REVOLU2ION1 month ago
Mēs jau tagad varam teikt - mums iet lieliski!

Tā ir brīnišķīga sajūta sākt dienu ar atsauksmi no klienta, kas novērtē mūsu darbu un izsaka pateicību par to. Tas dod spēku un motivāciju, lai turpinātu strādāt vēl labāk un sasniegtu vēl augstākus sasniegumus.

Mūsu uzņēmums ar katru dienu kļūst stiprāks, attīstās un iegūst arvien vairāk uzticības no klientiem. Tā ir lieliska atalgojuma sajūta par to, ka mēs esam uz pareizā ceļa un ka mūsu darbs tiešām dod vērtību un prieku citiem.

Protams, pastāv arī izaicinājumi, bet tie tikai nostiprina mūsu apņēmību un vēlmi uzlaboties. Mēs strādājam kopā kā viens spēcīgs kolektīvs, kur katrs sniedz savu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā un panākumos.

Tāpēc mēs varam teikt ar pārliecību - mums iet lieliski!

Lai mūsu uzņēmums turpina augt un attīstīties, lai mēs joprojām būtu klientu uzticības vērti un sniegtu tiem tikai labāko!

Lai Jums veiksmīga diena!
Salons REVOLU2ION
Salons REVOLU2ION3 months ago
Salons REVOLU2ION
Salons REVOLU2ION4 months ago