Mežaparka Rezidences
Mežaparka Rezidences

Mežaparka Rezidences

Realizētais projekts: Mežaparka Rezidences

Projektā izmantotās Flīzes

Flīžu specifikācija: 

projektiem

Florim – Architectural Design | B&W_Marble White 60×120 cm

Florim – Architectural Design | B&W_Marble Black 60×120 cm

Florim – Architectural Design | B&W_Marble Flow 60×120 cm

Florim – Luxury Design | Prexious Dream Arabesque 120×280 cm; 120×120 cm

Flīžu veids: Akmens masas flīze

Ražotājs: Florim, Itālija | www.florim.com

Apjoms: 120 m2

Kas ir Florim?

Florim: Itālijas izcilnieks jau vairāk nekā 60 gadus. Aizraušanās, inovācijas un ilgtspējība.  

Iedzimta aizraušanās ar skaistumu un liela apņēmība ir mudinājusi uzņēmumu izaicināt ierastās koncepcijas un veiksmīgi pārveidot to, ko mēs visi saucam par flīzēm, no funkcionāla par dizaina objektu. Tiekšanās pēc skaistuma ir daļa no cilvēku ģenētiskā mantojuma. Florim šis radošais instinkts ir apvienots ar kaislību un vismodernāko ražošanas tehnoloģiju, lai radītu jauna veida produktus. Produktus, kas ir ne tikai skaisti, bet arī morālu vērtību – radīts, lai cilvēki justos ērti savā telpā un ar zemu ietekmi uz vidi. Mums ir garš stāsts, ko stāstīt, un dedzīga vēlme raudzīties uz nākotni skaistuma, inovāciju un ilgtspējības jomā. 

Aiz katra produkta ir garš stāsts 

Ikviens, kam nav praktiskas pieredzes keramikas nozarē, nesapratīs katra smilšu grauda nozīmi: uzmanība detaļām mums nozīmē visu. Florim produkts ir iedzimtas uzmanības rezultāts dizainam, kas apvienots ar vismodernākajām tehnoloģijām. Tas prasa aizrautību un radošumu, pacietību un izpēti.  

Florim savus produktus ir sagrupējis, izmantojot četras dizaina izpausmes: Luxury Design, Creative Design, Architectural Design and Contemporary Design.

Flīžu specifikācija: 

Gigacer – Concrete IRON 60×120 cm; 120x120cm

Gigacer – Concrete GRAPHITE 60×120 cm

Flīžu veids: Akmens masas flīze

Ražotājs: Gigacer, Itālija | www.gigacer.it

Apjoms: 65 m2

Kas ir GIGACER?

GIGACER ir radīts Faenzā (Itālija), keramisko materiālu rūpnieciskās un amatniecības ražošanas tehnoloģijas visprogresīvākajā malā. Ražotāja misija ir būt par modernu un inovatīvu uzņēmumu ar kvalitātes zīmi – Ražots Itālijā. 

Ražotājs pamatā ražo flīzes 4.8 mm biezumā, kas ļauj ekonomēt izejmateriālus un taupīt resursus – faktiski tā ir vismodernākā enerģijas taupīšanas sistēma: tā nodrošina iespēju ražot augstas kvalitātes flīzes ar ievērojamu enerģijas ietaupījumu gan flīzes ražojot, gan vēlāk arī tās transportējot.Flīžu iepakošanai izmantotais materiāls ir speciāli izstrādāts tā, lai atvieglotu flīžu pārvietošanu un tas nesatur līmi, lai būtu pilnībā pārstrādājams.

GIGACER ražošanas process ietver sevī pusfabrikātu iepriekšēju sagatavošanu, lielformāta plātnēs (120X120 vai 120X250 cm), kuras pēc tam var griezt un pārveidot daudzos citos formātos un virsmās. Pusfabrikātu plātnes vienmēr tiek glabātas noliktavā, kas ļauj uzņēmumam būt ievērojami elastīgam pakalpojumu tirgū, jo individuālo formātu pieprasījumu brīdī ir jābūt gataviem tos izgatavot uzreiz pēc pieprasījuma saņemšanas. Tāpēc ražotājs garantē piegādes savlaicīgumu un to, ka vienā un tajā pašā krāsu tonī var būt dažādi formāti – tieši tāpēc, ka tie ir iegūti no viena un tā paša pusfabrikāta

Projekts Realizēts: 2022

Projekta autors: Marta un Viesturs Dzeņi | Dzenis&Dzene arhitekti | https://dzenisdzene.lv/

Foto: Alvis Rozenbergs