Micro.
Micro.

Micro.

Kas ir Micro?
Mikro. ir atvērts projekts, nepabeigts darbs. Mēs meklējam būtību, zemāko kopsaucēju. Mēs meklējam ergonomiku, sintēzi, to sīkumu, kas patiešām var mainīt mūsu dzīvi uz labāku dzīvi.
Vai jūs zināt, ko mēs ar to domājam?

Micro. ir projekts.
Skaistums, komforts un mūsu produktu izmantošana ir mūsu galvenais mērķis. Mēs strādājam ar labākajiem dizaineriem pasaulē, lai īstenotu šo projektu. Mēs sapņojam par nākotni, kurā viss, kas jums ir apkārt, ir labāks nekā jebkad agrāk.

Sadarbībā
ar Roberto Cicchiné

Roberto Cicchiné dzīvo un strādā Massignano pilsētā, Markes provincē. Viņš ir asociētās studijas “Dizains?” – arhitektūras, dizaina un mākslas projektu izstrādes vietas – dibinātājs. Viņa darbi ir publicēti tādos žurnālos kā AD, Elle Decor, Icon Design u.c. Šobrīd viņš sadarbojas kā dizainers un mākslas direktors ar jauniem un dinamiskiem Itālijas uzņēmumiem, sākot no mēbelēm līdz keramikai.
Laikmetīgā māksla ir otra josla, pa kuru rit Roberto Cicchiné dzīve. Viņš vienmēr ir devis priekšroku fotogrāfijai kā izteiksmes līdzeklim, taču viņa projektiem bieži ir daudznozaru attīstība, piemēram, video un instalācijas.

Viņa stāsti sākas no personīgām emocijām, lai nonāktu pie vienkāršām un universālām formām un tēliem.
https://www.terratintagroup.com/micro/