DZĪVOKLIS
DZĪVOKLIS

DZĪVOKLIS

FLORIM

Florim – Luxury Design | Prexious “Mountain treasure” 60×120 cm

Flīžu veids: Akmens masas flīze

Ražotājs: Florim, Itālija | www.florim.com

Apjoms: 40 m2

Kas ir Florim?

Florim: Itālijas izcilnieks jau vairāk nekā 60 gadus. Aizraušanās, inovācijas un ilgtspējība.  

Iedzimta aizraušanās ar skaistumu un liela apņēmība ir mudinājusi uzņēmumu izaicināt ierastās koncepcijas un veiksmīgi pārveidot to, ko mēs visi saucam par flīzēm, no funkcionāla par dizaina objektu. Tiekšanās pēc skaistuma ir daļa no cilvēku ģenētiskā mantojuma. Florim šis radošais instinkts ir apvienots ar kaislību un vismodernāko ražošanas tehnoloģiju, lai radītu jauna veida produktus. Produktus, kas ir ne tikai skaisti, bet arī morālu vērtību – radīts, lai cilvēki justos ērti savā telpā un ar zemu ietekmi uz vidi. Mums ir garš stāsts, ko stāstīt, un dedzīga vēlme raudzīties uz nākotni skaistuma, inovāciju un ilgtspējības jomā. 

Aiz katra produkta ir garš stāsts 

Ikviens, kam nav praktiskas pieredzes keramikas nozarē, nesapratīs katra smilšu grauda nozīmi: uzmanība detaļām mums nozīmē visu. Florim produkts ir iedzimtas uzmanības rezultāts dizainam, kas apvienots ar vismodernākajām tehnoloģijām. Tas prasa aizrautību un radošumu, pacietību un izpēti.  

Florim savus produktus ir sagrupējis, izmantojot četras dizaina izpausmes: Luxury Design, Creative Design, Architectural Design and Contemporary Design.

The Mosaic Factory

TMF – Sevilla Fingers | KITKAT MINI Fingers | Azure Blue Speckle 12×92 mm

TMF – Sevilla Fingers | KITKAT Fingers | Grey 20×145 mm

Flīžu veids: Glazēta cementa bāzes flīze

Ražotājs: The Mosaic Factory | www.themosaicfactory.com

Apjoms: 11 m2

Kas ir The Mosaic factory?

The Mosaic Factory (TMF®) specializējas mozaīku flīžu ražošanā un dizainā vairāk nekā 25 gadus.

TMF® uzskata, ka, strādājot kopā, mēs varam padarīt projektus skaistākus un atšķirīgākus – tāpēc viņu devīze ir “Radīsim kaut ko patiešām skaistu!”. Ražotāja mozaīkas flīzes ir lieliski piemērotas šim uzdevumam: tās ir daudzpusīgas, augstas kvalitātes un turklāt pieejamas cenas ziņā. Iespējas, ko ir iespējams izveidot ar  TMF® mozaīkas flīzēm, ir bezgalīgas. Papildus standarta kolekcijām, TMF® piedāvā pēc individuāla pasūtījuma izgatavotus dizainus ar visu veidu rakstiem. Pateicoties tam – TMF® spēj apmierināt prasīgāko klientu vajadzības un veicināt viņu panākumus.

Projekts Realizēts: 2022

Projekta autors: Anna Arbeitere | Anna Mood Studio | https://annamoodstudio.lv/