PRIVĀTMĀJA
PRIVĀTMĀJA

PRIVĀTMĀJA

Realizētais projekts: Privātmāja Jūrmalā

Projektā izmantotie materiāli

Grīdas Flīzes

Flīzes specifikācija: Contemporary Design / Le Veneziane |  80×80 cm; 60×60 cm

Flīžu veids: Akmens masas flīze

Ražotājs: Florim, Itālija | www.florim.com

Apjoms: 105 m2

Kas ir Florim?

Florim: Itālijas izcilnieks jau vairāk nekā 60 gadus. Aizraušanās, inovācijas un ilgtspējība.  

Iedzimta aizraušanās ar skaistumu un liela apņēmība ir mudinājusi uzņēmumu izaicināt ierastās koncepcijas un veiksmīgi pārveidot to, ko mēs visi saucam par flīzēm, no funkcionāla par dizaina objektu. Tiekšanās pēc skaistuma ir daļa no cilvēku ģenētiskā mantojuma. Florim šis radošais instinkts ir apvienots ar kaislību un vismodernāko ražošanas tehnoloģiju, lai radītu jauna veida produktus. Produktus, kas ir ne tikai skaisti, bet arī morālu vērtību – radīts, lai cilvēki justos ērti savā telpā un ar zemu ietekmi uz vidi. Mums ir garš stāsts, ko stāstīt, un dedzīga vēlme raudzīties uz nākotni skaistuma, inovāciju un ilgtspējības jomā. 

Aiz katra produkta ir garš stāsts 

Ikviens, kam nav praktiskas pieredzes keramikas nozarē, nesapratīs katra smilšu grauda nozīmi: uzmanība detaļām mums nozīmē visu. Florim produkts ir iedzimtas uzmanības rezultāts dizainam, kas apvienots ar vismodernākajām tehnoloģijām. Tas prasa aizrautību un radošumu, pacietību un izpēti.  

Florim savus produktus ir sagrupējis, izmantojot četras dizaina izpausmes: Luxury Design, Creative Design, Architectural Design and Contemporary Design.

Sienas Flīzes

Flīzes specifikācija: ATELIER – WALL GLOSSY | EMERAUDE / MARINE / BLANC DE LIN | 10×10 cm

Flīžu veids: Baltās keramikas flīze

Ražotājs: Revoir Paris, Beļģija | www.revoirparis.be

Apjoms: 62 m2

Kas ir REVOIR PARIS?

Revoir Paris ir Beļģijas flīžu zīmols, kas specializējas augstas kvalitātes keramikas flīzēs. Tas ir pazīstams ar svaigu un aizraujošu atdzimšanu, kas apvieno pagātnes eleganci ar izcilām flīzēm, kas tiek novērtētas visā pasaulē. Ražotājs ir strādājis ar lielu dedzību un ieguldījis daudz enerģijas, lai radītu savas unikālās flīžu kolekcijas. Jaunais un vecais dizains ir sapludināts, radot spilgtu un izturīgu kopumu ar plašu pielietojumu iespējām. Revoir Paris ir modernizējis mūžīgi eleganto stilu. Pateicoties inovatīvajai ražošanas metodē, flīzes tiek pārklātas ar dizainu, kas tiek praktiski iekausēts flīžu virsmā, nodrošinot vieglu uzstādīšanu un vieglu flīžu kopšanu. 

Projekts Realizēts: 2021

Projekta autors: Eva Stanevica Interiors

Foto: Ingus Bajārs