PRIVĀTMĀJA
PRIVĀTMĀJA

PRIVĀTMĀJA

Realizētais projekts: Privātmāja Jūrmalā

Iepazīsties ar mūsu jaunāko, grezno projektu – privātmāju Jūrmalā, kurā izmantoti izsmalcināti materiāli, lai radītu nevainojamu interjeru.

Koka grīda no Admonter:

Projekta centrā ir kvalitatīvas koka grīdas no pasaulē atzīta ražotāja “Admonter”. Šajā privātmājā tika izmantots Admonter Oak Stone Chevron Noblesse parkets ar izmēru 15 x 158 x 780 mm. Šis 3-slāņu parkets ir ne tikai estētiski aizraujošs, bet arī izturīgs un gatavs tām ikdienas pārbaudēm, kas sagaida mājokļa grīdu.

Kvalitāte un stils:

Admonter ir zināms ar savu stabilo konstrukciju un augsto kvalitāti. Uzņēmuma vēsture sakņojas gadsimtu gaitā, un tas ir kļuvis par vadošo koka grīdu un paneļu ražotāju. Admonter ir ne tikai produkts, tas ir zīmols, kas garantē kvalitāti un ilgmūžību. Tā izcelsme no Austrijas un meistara roku darbs ir tas, kas padara šīs koka grīdas tik īpašas.

Projekta autors un rezultāts:

Šo ekskluzīvo projektu veidoja Eva Stanevica Interiors, nodrošinot, ka katrs elements un materiāls ir saskaņā ar augstākajiem dizaina standartiem.

Fotogrāfijas, kas iemūžina šīs mājas burvīgo atmosfēru ir Ingusa Bajāra darbs.

Rezultāts un prieks:

Parkets piegādāts 2021. gadā, un tas ir izcils piemērs tam, kā ar pareizi izvēlētiem materiāliem un rūpīgu dizaina plānošanu var radīt mājokli, kurā valda elegances un komforta sajūta.

Nāc un aplūko šo un arī citus brīnišķīgus apdares materiālus pie mums salonā!