DZĪVOKLIS
DZĪVOKLIS

DZĪVOKLIS

Realizētais projekts: Dzīvoklis

Grīdas seguma veids: 3-slāņu parkets (vairoga parkets)
Ražotājs: Kahrs, Zviedrija

Parketa dekors: Kahrs Original, Founders Collection, OAK ULF

“Kahrs Original” – koka grīdas ir veidotas, izmantojot ražotāja patentēto parketa tehnoloģiju, un tas sastāv no trim atsevišķiem slāņiem ar kopējo dēļa biezumu 15 mm. Parketa virsējais slānis ir 3.5 mm biezs, kas ļauj grīdu slīpēt līdz pat 3 reizēm. Kahrs Original koka grīdām ir plašs pielietojuma zonu diapazons – no mājām un birojiem līdz pat mazumtirdzniecības telpām.

Founders kolekcija – šī kolekcija ir radīta, lai atdotu godu Kahrs ģimenes vadošajiem locekļiem, kuri ir aktīvi piedalījušies Kahrs ražotnes attīstīšanā. Šīs kolekcijas Ozola koka grīdām virsma ir dziļi birstēta, kā arī dēļu virsmai veikta “Hand Scraped” rokas apstrāde un dēļu virsma ir apstrādātā ar dabīgo eļļu. Šo virsmu apstrāžu kopums pilnībā atspoguļo meistaru pūles un iemaņas, kas ļauj saglabāt koka dabisko skaistumu.

Oak ULF –  Parketa tumšbrūnie toņi tiek bagātināti ar skaisto “smoked” virsmas apstrādi, kā rezultātā parketa dēļi iegūst siltu, tumši pelēku toni, un dēļiem raksturu piešķir kokogļu melnie zari un plaisas. Katrs Oak ULF dēļis tiek cītīgi izbirstēts, lai izceltu Ozola koka skaisto raksturu, šķiedras rakstu un izceltu koka dabisko faktūru. V-veida gropes uz visām dēļa malām piešķir grīdai klasisko 1-strīpu dēļu izskatu. Savukārt ar rokām veiktā “Hand Scraped” virsmas apstrāde piešķir grīdai nolietojuma efektu.

Apjoms: 100 m2

Projekts Realizēts: 2017. gada, maijs.

Parketu uzstādīja: “REvolU2ION”

Foto: Lauma Kalniņa