SARTORIA
SARTORIA

SARTORIA

Kas ir Sartoria?
Mēs ticam pasaulei, kurā telpa ir piemērota cilvēkiem. Jauni ceļi, jaunas takas, neatklāti maršruti, lai radītu būtisku originalitāti. Tā ir Jauna perspektīva. Mēs novērojām cilvēku paradumus un viņu ikdienas dzīves realitāti, veidojot saikni starp viņiem un viņu vēlmēm un vajadzībām.

Sartoria Koncepcija
Mēs vēlējāmies, lai katra darbība tiktu izstrādāta tā, kā tas bija paredzēts. Mēs vēlējāmies, lai tas ir tā vērts. Jo vienkāršas lietas ir visgrūtāk izdarāmas, taču tās arī virza mūs uz priekšu.


Sartoria krāsas
Mēs esam izvēlējušies dabas krāsas: mēness, piparmētru augs, nakts, sniegs. Jo viss radošais šajā pasaulē ir iedvesmots no vienkāršām lietām: justies labi, padarīt laiku dzīves vērtu, novērtēt to, kas mums pieder.

Sartoria ir projekts detaļu mīļotājiem
Tiem, kam patīk radošums, ar rokām darināta izstrādājuma taustāmā pievilcība, nepilnību skaistums. Tiem, kas patiesi tic, ka sīkumi ir visdārgākie. Tiem, kas skaidri domā un ir
apņēmības pilni piešķirt vietu savai personībai.

Sartoria redzējums
Jauna koncepcija, kas sniedzas tālāk par vienu stila ideju, aptverot daudz vairāk. Nepilnīgi stili, līdzīgi tiem, kas tos izdzīvo. Bet izstrādāts tā, lai labi iederētos.
Lai radītu sajūtu, ka viss ir tieši tur, kur tam vajadzētu būt. Jauns stils tiem, kam patīk dizains, tiem, kas turpina meklēt sev piemērotāko.

https://www.terratintagroup.com/sartoria/