FLORIM – LUXURY DESIGN
FLORIM – LUXURY DESIGN

FLORIM – LUXURY DESIGN

Elegance, greznība, šarms un jutekliskums

Luxury design, meklējot mūžīgo skaistumu, atrod juteklisko atbalstu no visvērtīgākā materiāla, ko daba var piedāvāt. Izcila greznība vai izsmalcināts materiālu pielietojums neformālākai elegancei. Luxury design interpretē vidi, uzsverot individuālās baudas meklējumus caur skaistumu.

Tie, kas izvēlas Luxury design, vēlas iegremdēties šarmā un jutekliskumā. Viņi meklē greznību un eleganci. Viņi vēlas modernu un individuālu stilu. Katra porcelāna flīžu kolekcija iemieso stāstu. Raksts stāsta par stilistiskām tendencēm, kas ir atšķirīgas, bet saskaņotas ar pastāvīgu atsauci uz siltu un viesmīlīgu atmosfēru.

Luxury design ir greznības izpēte caur materiāliem

Reti sastopams, vērtīgs un cieši saistīts ar cilvēces dzīvesveidu, materiāls ir interpretēts, lai izteiktu mūsdienu gaisotnes jēdzienu. Drosmīgas radošuma rezultāts, Luxury design piešķir telpai izšķirošu raksturu, apmierinot tās dabisko tieksmi uz skaistumu.

Izstrādājumi un dekori, pat ļoti lielos izmēros, pārvērš elegances jēdzienu līdz galējībām, lai radītu sapņu vidi. Luxury design pārstāv stila augsto modi, izceļoties ar piedāvāto virsmu augsto kvalitāti un precīzām detaļām.

https://www.florim.com/en/luxury-design/collections/