LA PIETRA COMPATTATA
LA PIETRA COMPATTATA

LA PIETRA COMPATTATA

Kas ir “La Pietra Compatatta”?

“La Pietra Compattata” sakņojas Modenas laukos, Emilijas reģiona daļā, kur amatniecības tradīcijas un rūpnieciskā produktivitāte saplūst perfektā līdzsvarā. Uzņēmums ir sinonīms dabas cienīšanai un aizrautībai ar savu darbu: šie ideāli tiek nodoti no tēva uz dēlu caur nepārtrauktām sarunām, kas, sākot no pagātnes apziņas, padara šīs vērtības par stabiliem faktiem, uz kuriem var veiksmīgi veidot nākotni.”

“La Pietra Compattata meklē skaistumu, kas kalpo kā dzinējspēks, nepārtraukti veicinot radošu iedvesmu, saglabājot materiāla kvalitāti. Uzmanīgi rūpējoties par dabu, uzņēmums savieno pieredzes gudrību ar inovācijas vēlmi, lai radītu materiāla valodu, kas ir bagāta ar atsaucēm uz tradīciju. Tas ļauj īstenot projektus, kas raduši iedvesmu arhitektos un dizaineros, kuri vēlas izraisīt pārmaiņas un izcelties no parastās ikdienas. Materiāla nozīme, sadarbība ar dabu un cilvēku mijiedarbība ir veidi, kā izprast La Pietra Compattata būtību.”
 
Ekskluzīvi, izmantojot tikai dabiskos izejmateriālus – porfiru, kvarcu un granītu, kuri tiek iegūti no akmeņu apstrādes – ir galvenā La Pietra Compattata būtība. To izgatavo no šiem materiāliem, smalki sasmalcinot un spiežot pastas veidā. Amatnieciski veikti procesi, kā piemēram, polēšana, griešana, tehniskā apstrāde un aizsargapstrāde, uzsver māksliniecisko vērtību un piešķir tai izturīgu stilu, kas ilgstoši notur laika iedarbību. Šajos procesos tiek ļoti rūpīgi izvēlētas krāsas un to toņi, lai uzsvērtu šī materiāla tekstūru un porainību.”

CROMIE

Vairāk ražotāja mājas lapā – lapietracompattata.it/en/