COTTOVIETRI
COTTOVIETRI

COTTOVIETRI

Kas ir Cotto Vietri?

Jaunas vides projektēšana ir aizraujošs mērķis, kas sniedz iespēju radīt jaunus redzējumus un idejas. Keramika – šis brīnišķīgais dabas materiāls, kas radies no zemes un uguns mijiedarbojas radošiem prātiem, lai radītu unikālu atmosfēru.

Tas ir spēlēšanās lauks, kas izmanto izcilu radošo brīvību, ko tik elastīgs materiāls spēj sniegt. Skaistums un pilnība ir sajūtas, kas piedzimst tikai tiem, kas to redz. Tāpēc Cottovietri izgatavo tikai amatnieciskus izstrādājumus, kur cilvēka roku darbs izbēg no mašīnu standartizācijas, un nevienmērības un nepilnības ir zīme un garantija par unikālu produktu.

Cottovietri keramika tiek veidota no dzīvotspējīgas izejvielas – tīra māla, kas nāk no nevainojamas zemes. Šī māla tīrība ļauj to apstrādāt ar senlaiku rokdarbu prasmēm, veidojot izstrādājumus bez laika ierobežojuma.

Māla maisījumi, vai nu krāsoti, vai atstāti savā dabiskajā sarkanā vai dzeltenā krāsā, tiek manuāli ievietoti dažādās koka formās un izmēros.

Pēc tam virsmas tiek gludinātas, un malas tiek koriģētas, izmantojot māksliniecisku praksi, kas paliks nemainīga, galvenokārt pateicoties žāvēšanai un turpmākai cepšanai cepeškrāsnī. Šie procesi padara katru keramikas izstrādājumu par unikālu, ar savām niansēm un nepilnībām.

Krāsu spēks. Polihromija pret monohromiju, lai atbrīvotu savu iztēli un padarītu telpu par vērtīgu vietu, pārvēršot to no anonīmas līdz unikālai. Pārkāpjot stereotipus un konvencijas, mēs spējam uzsvērt un formēt materiālu, apvienojot izcilumu produktos ar jaunākajiem bioekoloģiskās arhitektūras kritērijiem.

Enerģijas savijums, kas, no vienas puses, izpaužas mūsu keramikas daudzpusībā, no otras puses, atdzimst ar arhitekta radošo un projektējošo brīvību. Plašs klāsts, iespējamie pabeigšanas veidi, formātu izvēle un to pielāgojamība apvienojas ar izcilu krāsu harmoniju, kas lieliski piemērojama dažādām telpām.

Vairāk informācijas ražotāja mājas lapā: https://www.cottovietri.it/