FLORIM – ARCHITECTURAL DESIGN
FLORIM – ARCHITECTURAL DESIGN

FLORIM – ARCHITECTURAL DESIGN

Vēsturisks sabiedrotais dizaina risinājumiem

Architectural design smalko porcelāna keramikas virsmu klāsts spēj apmierināt dažādas mūsdienu dizaina, tehniskās un ekoloģiskās savietojamības vajadzības, kur arhitektūras un dizaina nozares apvienojas, atjaunojot līdzsvaru starp cilvēku un dabu, starp radīto un dabisko vidi. Būtiska un skarba atmosfēra ir līdzās izteiksmīgiem risinājumiem, vieglām un ģeometriskām spēlēm un dabiskām interpretācijām.

Architectural design flīzes ir izgatavotas no smalkiem porcelāna keramikas izstrādājumiem ar racionālu dizainu, kas iedvesmots no dabīgām krāsām un izstrādāts ar vairākām virsmām, izmēriem un biezuma variantiem, kas nodrošina augstu tehnisko veiktspēju tādam pielietojumam kā industriālās grīdas un vidējas, intensīvas slodzes sabiedriskās vietas, piemēram, lidostās, iepirkšanās centros, restorāniem, birojiem, veikaliem kā arī dzīvojamām ēkām ar mērķtiecīgu estētisku saturu.

Architecural design porcelāna flīzes ir piemērotas arī sarežģītākiem projektu apdares pielietojumiem, piemēram, sporta baseiniem un SPA, ventilējamas fasādes un iekštelpu dubultajām grīdām, āra podestu, paaugstinātām grīdām: Florim Solutions tehniskā departamenta izstrādātie risinājumi radīti, lai risinātu vissarežģītākās dizaina problēmas.

Visi Architectural design produkti ir “Made in Florim”. Tā ir profesionalitātes un kvalitātes garantija, ko atbalsta aizraušanās, korporatīvās investīcijas vides ilgtspējībā un tehnoloģiskās inovācijas ir dažas no galvenajām vērtībām industriālajai grupai, kas starptautiskajā tirgū darbojas jau vairāk nekā 50 gadus.

https://www.florim.com/en/architectural-design/collections/