FLORIM – CREATIVE DESIGN
FLORIM – CREATIVE DESIGN

FLORIM – CREATIVE DESIGN

Elegantas harmonijas eklektiska izteiksme

Tradīcija, amatniecības gars un mūsdienīgums raksturo estētiskās izvēles projektā, kas pauž savu radošo potenciālu ar vienkāršu un pielāgojamu materiālu ar patiesu un intuitīvu sajūtu. Telpa ir iecerēta kā intīma un mājīga, kas izstrādāta ar izsmalcinātas vienkāršības kanoniem: atpūtas, prāta un gara atjaunošanas vieta, kur jūs varat justies relaksēti, mierīgi un droši, vai arī kā lielāka telpa, kur būt kopā, dalīties, aicināt draugus un izklaidēties.

Katra Creative design klāstā esošā kolekcija ir ar stāstu, kura modelis ir veidots ar stilistiskām iedvesmām, kas ir atšķirīgas, bet kurām ir kopīgas personiskas siltas un viesmīlīgas atmosfēras meklējumi, kur tiek pētīta katra detaļa, lai atrastu izsmalcinātu un vieglu līdzsvaru intensīvas, netradicionālas vienkāršības izpausmē.

Porcelāna keramika, stikla mozaīkas, gleznas un dekoratīvais apmetums

Porcelāna keramika, stikla mozaīkas, gleznas un dekoratīvais apmetums ļauj izveidot spēcīgu saikni starp privāto intimitāti un vietu, kur jūs dzīvojat, rūpīgi saskaņojot salāgojamus elementus, lai radītu oriģinālas un pavisam jaunas izteiksmes, ko raksturo mierīga harmonija, kas spēj izklāstīt stāstus un emocijas.

Creative design papildina Florim klāstu, kas veltīts augstākās klases interjera dekorēšanai. Krāsa, harmonija un radošums ir porcelāna keramikas ar oriģinālu izskatu identificējošās iezīmes, kas izgatavotas ar visnovatoriskākajām “Made in Florim” tehnoloģijām, lai uzlabotu dzīvojamās un publiskās komerciālās telpas.

https://www.florim.com/en/creative-design/collections/