Alphenberg
Alphenberg

Alphenberg

Ražotāja “Alphenberg” galvenā aizraušanās ir āda. Tas ir pateicoties tās dabiskajam un stingrajam izskatam; ādai ir patīkama smarža, bet galvenokārt tās ir bezgalīgās iespējas, ko āda var piedāvāt. Ražotāja “Alphenberg” misija ir saglabāt un ar godu attiekties pret šo skaisto un dabīgo materiālu, kā arī būt enerģiskiem vēstniekiem, kas iedvesmo pasauli pēc iespējas vairāk izmantot šo materiālu mūsu ikdienas dzīvē. Ražotājs ļoti nopietni uztver savu misiju un ļoti lepojas ar radītajiem produktiem no kuriem ik katrs ir kā mākslas darbs. Izmantojot pieredzi un sadarbojoties ar saviem klientiem, ražotājs ir spējis pievienot jaunus produktus grīdu, sienu un daudzu citu virsmu apdarei, piedāvājot dažādu krāsu variācijas. Tāpat ādas apdares materiālam piemīt tādas svarīgas īpašības kā uguns izturība, skaņas slāpēšana un to ir viegli uzturēt. 

Ādas grīdas segums: ir izturīgs, silts, troksni mazinošs, stiprs, liesmu slāpējošs, viegli kopjams un pats galvenais – ļoti skaists grīdas segums. Ir tikai pavisam nedaudz grīdas segumi, kuriem piemīt šīs pašas īpašības. Alphenberg specialisti ir spējīgi nodrošināt ādas grīdas segumu praktiski jebkurā krāsā, kā arī izgatavot to pilnībā personalizētu pēc klienta vēlmēm. Ādas grīdas segums piedāvā optimālu izskatu un noskaņu. Ādas grīdas seguma “aged” raksturs akcentējas tā lietošanas laikā, un ņemot vērā to, ka nav 2 vienādu ādas lokšņu, tad katra ādas grīda būs patiesi unikāla. Katra grīda ir izstrādāta tā, lai tā “iznestu” interjera stilu. Alphenberg ādas grīdas ir izturīgas, “kičīgas”, un, lai arī tās nosaka interjeram toni tās tajā pat laikā arī ir pārsteidzoši pieticīgas. Neatkarīgi no stila un telpas, rūpīgi izvēlēta mēbele vienmēr izskatīsies fantastiski ar labi izvēlētu – ādas grīdu.


Plašāka informācija par Alphenberg ādas grīdas segumiem un citiem produktiem, ražotāja mājas lapā – https://www.alphenberg.com/