ALICE CERAMICA
ALICE CERAMICA

ALICE CERAMICA

Kas ir Alice Ceramica? 
Alice Ceramica atrodas Civita Castellana, 50 km uz ziemeļaustrumiem no Romas, Itālijā. Kopš 1998. gada mēs pilnveidojam itāļu izlietņu, tualetes podu, bidē, vannu un dušas paliktņu ražošanu. Visi šie produkti tiek stingri izgatavoti mūsu pašu rūpnīcā, kas atrodas starp krāšņiem Tuscia kalniem.

Kaut arī mēs esam pavisam jauns uzņēmums, mēs lepojamies par to. Mēs esam radoši un ambiciozi, lai apstrīdētu tradicionālās sanitārtehnikas nozares dogmas. Aizraujošas un vēl neredzētas līnijas, liela uzmanība uz klientu pieredzi un mūsdienīga domāšana ātri ir nopelnījusi labu reputāciju.

Mēs lepojamies, jo visu savu produkciju ražojam paši 100%. Mūsu vadībai ir ilggadēja pieredze lielākajos sanitārtehnikas uzņēmumos, un tā nolēma izaicināt nozari, ieviešot tādas līnijas kā NUR vai SPY, mūsu ekskluzīvākie, patentētie darbi.

Nav pārsteigums, ka reģiona mantojums un senās keramikas apstrādes tradīcijas lielā mērā arī ietekmēja Alice Ceramica spēju pārspēt visas cerības dizaina un uzticamības ziņā. Kvalitāte, inovācijas un lepnums ļauj mūsu radīto darbu padarīt unikālu.

https://www.aliceceramica.com/